DiabetesLab to innowacyjna firma typu start-up, w której pasja tworzenia jest nieodzownym elementem każdego projektu. Tworzy ją młody, międzynarodowy i kreatywny zespół, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko wyzwania.

Doświadczenie zdobywaliśmy pracując przy wielu europejskich projektach oraz współpracując ze światowym środowiskiem akademickim. Dzięki temu posiadamy ekspercką wiedzę z zakresu nowych technologii i eksploracji danych.

Przemek, jeden z członków naszego zespołu, od 18 lat jest diabetykiem. Dlatego jednym z głównych obszarów naszej działalności jest rozwój narzędzia ułatwiającego codzienne życie osobom dotkniętym cukrzycą insulino-zależną, czyli typu 1.

Projekt cukrzycowy wymaga interdyscyplinarnego podejścia, połączenia wiedzy z wielu obszarów, między innymi medycyny, technologii IT oraz inżynierii. Pobudza ciągły rozwój, który z powodzeniem przekładamy na wszystkie nasze projekty, w szczególności te realizowane dla naszych Klientów.

Nasze nagrody i wyróżnienia

Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie

Firma DiabetesLab Poland wykonała system w sposób profesjonalny i rzetelny. W związku z tym rekomendujemy ją jako partnera godnego zaufania i gwarantującego wysoki poziom świadczonych usług.

Nasi Klienci o nas

DiabetesLabto pasja, kreatywność i wytrwałość

Napisz do nas